Portrét Vítězslava Nováka
litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška
ID: 241050
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:01
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids