Portrét Vítězslava Nováka
litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír
žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
ID: 241050
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu