In Memoriam
litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová
Antiqari.at Radhošťská
ID: 240810
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu