olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 240756
Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 19:42
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids