olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 240756
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 19:42
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 240756
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)