Bohumil Ullrych (1893-1948)
Nové lyžařské kraje
tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 240745
Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:04
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID1**8
History of bids