2x Ex Libris J. Jiřička
litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 238790
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 14:29
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids