2x Ex Libris J. Jiřička
litografie, 12,5 x 9,5; 14 x 21,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele
ID: 238790
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:29
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu