2x Ex Libris
2x litografie, 20,5 x 12; 14,2 x 10,5 cm, značeno LD na kameni L. Vele
ID: 238788
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 14:28
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu