2x Umrlec
dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka
žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
ID: 238783
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 15:33
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)