Poutník hledí na západ slunce
litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 238765
Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 14:13
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids