Poutník hledí na západ slunce
litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš
ID: 238765
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:13
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu