Bazilika svatého Petra a Pavla
litografie, 1976, 29,8 x 29,7 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu
studium architektury na AVU v Praze
ID: 237800
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:20
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu