Kain a Ábel
litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
ID: 237782
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)