Kostel
litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
ID: 237385
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2022 18:46
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids