Souboj
kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 234372
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu