Čert a sedlák
litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 233904
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2022 14:45
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids