Žlutá kytice
olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám
ID: 233124
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:40
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
ID: 233124