Papír V
olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír
ID: 232810
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:34
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu