Radar II.
olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky
Provenience: z pozůstalosti autora
ID: 230954
Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)