Náměstí s kašnou
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 228962
Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2024 18:07
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids