Náměstí s kašnou
akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír
ID: 228962
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:07
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)