Dřevoryty
18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené
Provenance: Antiquarian Ostrovní
disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague
ID: 228643
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2023 14:08
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids