Dřevoryty
18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené
žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze
ID: 228643
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 14:08
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu