Slepice
litografie, 1994, 48,5 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová 1994, autorský tisk
žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
ID: 228558
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)