Panenka
litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír
ID: 228557
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:34
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids