Mezipřistání
akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 227136
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids