Mezipřistání
akryl, plátno, 2012, 70 x 50 cm, sign. LD Fišárek 2012, napínací rám
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 227136
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu