Poledne
litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 226841
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:13
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids