Poledne
litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
ID: 226841
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:13
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 226841
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)