Hlídka v Mnichovicích
litografie, 22,5 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, lehce zažloutlý papír
ID: 226310
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)