Chalupa
olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 224023
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 10. 2022 14:25
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids