Chalupa
olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám
ID: 224023
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:25
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
ID: 224023
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)