Utrecht
kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám
ID: 223794
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:26
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 223794
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)