Bonsai
litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD
Antiqari.at Radhošťská
ID: 222201
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:46
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 222201
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)