Frankfurt
olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 221617
Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:20
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu