Edinburský hrad
olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 218307
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu