Palác Real (Madrid)
olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 218302
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu