Stavení v krajině
litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 217679
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 18:08
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids