Stavení v krajině
litografie, 17,3 x 28,5 cm, sign. PD Hásková Světla, č. 20/50, při okrajích pokrčený papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 217679
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:08
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)