Zámecké schody
litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 217539
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 14:46
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids