Zámecké schody
litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150
ID: 217539
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 14:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)