U Vltavy
litografie, 1979, 13,7 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, č. 82/200
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 217511
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 14:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)