Pražský hrad
suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M
žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
ID: 217499
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:30
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu