Kopule Chrámu Vasila Blaženého
dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 213676
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 05. 2023 15:48
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids