Kopule Chrámu Vasila Blaženého
dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození
ID: 213676
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2023 15:48
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)