litografie, 17,3 x 45,3 cm, sign. PD J. Hrnčárek, na papíře mimo tisk místy drobné skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír
ID: 211106
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:42
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)