Větrný mlýn
litografie, 1978, 18 x 18 cm, sign. PD, č. 89/170, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 208327
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 18:02
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu