tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám
ID: 207999
Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:20
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)