Zima
olej, plátno, 42 x 60,5 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 205039
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:02
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
olej, plátno, 42 x 60,5 cm
ID: 205039
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)